KONST / Litografier / Litografi 13429459
nr 1342 9459
Litografi
7 st, Felix Wilhelm, 200-upplaga, "Tu Felix Austrian ride", bladets mått: 24x19 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:32:53
300 kr
350 kr
450 kr